Kınık Maden Suyu İş Başvuru Formu

Ülkemizin en eski maden sularından birisi olan Kınık Maden Suyu şirketinde personel olarak çalışmak istiyorsanız çeşitli iş pozisyonlarına personel alımı yapmaktadır. Kınık Maden Suyu şirketinin personel alımı yaptığı bazı iş pozisyonları ise şöyledir; işletme müdürü Bursa ve üretim operatörü Bursa gibi daha saymadığımız pozisyonlara personel alımları yapmaktadır. Kınık Maden Suyu bünyesinde çalıştıracağı personel alımlarını kendi sitesinde yer alan insan kaynakları sayfasından gerçekleştirmektedir.

Kınık Maden Suyu, 1952 senesinde Murat Arıç tarafından kurulmuştur. Şirketin kurucusu olan Murat Arıç o senelerde avcılık ile uğraşırken maden suyunu bulmuştur ve hemen bulduğu suyu işletmek için makine, bina yatırımları yapmaya başlamıştır. Maden suları ilk olarak eczanelerde satılmaya daha sonra maden suyunun yaygınlaşması ile birlikte bakkal ve marketlerde satılmaya başlanmıştır. Maden suyunun herkesin ulaşabileceği şekilde satılmaya başlandığı zaman Kınık Maden Suyu ciddi bir büyüme yaşamıştır.

Kınık Maden Suyu, ilk zamanlarda depozitolu şişeleri ile satış yapmaktaydı daha sonra Paşabahçe firmasının dönüşümsüz şişelere geçmesi ile depozitosuz ürün çeşitleri tüketici ile buluşmuştur. Kınık Maden suyu her geçen sene kendisini geliştirmiş ve yenilikçi bir maden suyu şirketi olmuştur. Kınık Maden Suyunun başarılı bir şekilde günümüze kadar gelebilmesinin en önemli etkenleri ise teknolojiyi yakından takip etmesi ve müşteri memnuniyetidir. Maden Suyu şirketi müşteri memnuniyetini bünyesinde çalıştırdığı personeli ile gerçekleştirmektedir bu nedenle bünyesine yetenekli ve çalışkan personel alımları yapmaktadır. Sizlerde Kınık Maden Suyu şirketinde personel olarak çalışmak istiyorsanız buradan Kınık Maden Suyu iş başvurusu yapabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.