Kızılay İş Başvurusu Formu

Türkiye Kızılay derneği çeşitli alanlarda personel alımı gerçekleştirmektedir ve bu personel alımı duyurularını kendi sitesinde yer alan duyurular bölümünden yapmaktadır. Kızılay'da çalışmak istiyorsanız Kızılay insan kaynakları sayfasını ve duyurular bölümünü sürekli takip etmeniz gerekmektedir.

Türk Kızılay derneği 1868 senesinde kurulmuştur ve o yıldan günümüze kadar faaliyetlerine devam etmiştir. Kızılay'ın genel merkezi Ankara ilinde bulunmaktadır ve tüm Türkiye'de hizmetlerini en iyi şekilde sürdürmektedir. Türk Kızılay'ın kuruluş amaçlarından birisi insan saygınlığını korumak ve muhtaç korunmasız insanlara yardım etmektir. Bunların yanı sıra doğal afetlerle de mücadele etmektedir.

Türk Kızılayı Derneğinde maaşlı personelin yanı sıra gönüllü personellerde bulunmaktadır. Bu topluma hizmet eden kuruluşta sizlerde çalışmak istiyorsanız Kızılay'a iş başvurusu yapabilirsiniz. Kızılay personel alımlarını insan kaynakları sayfasından gerçekleştirmektedir buradaki iş ilanlarını inceleyerek iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Kızılay insan kaynakları sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.