Koç Finans İş Başvurusu

Koç Finans çeşitli iş pozisyonlarına personel alımı yapıyor. Koç Holding bünyesinde faaliyetlerini en iyi şekilde sürdüren bu Koç Finans şirketinde sizlerde personel işçi olarak çalışmak istiyorsanız açık olan iş ilanlarından kendinize uygun olanı seçerek Koç Finans iş başvurusu yapabilirsiniz. Koç Finans'da yer alan açık iş ilanlarını insan kaynakları sayfasından inceleyebilirsiniz. Koç Grubuna ait olan Koç Finans bünyesinde yetenekli, çalışkan ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek personelleri bünyesine dahil etmek istemektedir. Sizlerde kendinize güveniyorsanız hemen Koç Finans iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Koç Finans, 1995 yılında kurulmuş ve kuruluş amaçlarından biriside tüketiciye doğrudan finansman sağlamaktır. Koç Finans, kurulduğu yıldan bu yana büyük bir gelişim göstermiş ayrıca her sene büyümeye devam etmiştir. 1998 yılında ülkemizde ilk İso belgesi alan tüketici finansman şirketi olmuştur. 2000'li yılların verilerine göre ülkemizde 1.000'i aşkın satış noktası sayısına ulaşmış ve bu satış noktalarını her geçen gün arttırmayı hedeflemiştir. Koç Finans, 1995 yılından bu yana 3 milyonu aşkın tüketiciye hizmet sunmuş kredi kullandırmıştır.

Kurulduğu yıllardan günümüze başarılı bir şekilde gelebilmesini bünyesinde çalıştırdığı yetenekli personellerine bağlamaktadır. Her geçen gün kendisini yenilemiş, teknolojiyi yakından takip etmiş ve dinamik yapısı ile müşterilerine en iyi, en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemiştir. Sektöründe başarılı olan Koç Finans şirketinde sizlerde çalışmak istiyorsanız buradan insan kaynakları sayfasını inceleyip iş başvurusu yapabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra Koç Finans'da staj yapmak istiyorsanız yine insan kaynakları sayfasından üniversite ve ticaret meslek lisesine sunulan staj başvurularından yararlanabilirsiniz. Staj başvuru detaylarını öğrendikten sonra hemen Koç Finans'a staj başvurusu yapabilir ve bu büyük firmanın tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.