Korkmaz Mutfak İş Başvuru Formu

Korkmaz Mutfak Eşyaları iş başvurusu yapmak isteyen kişiler kendi sitesinde yer alan insan kaynakları sayfasını inceleyebilirler. Ülkemizin öncü mutfak eşyaları üreticisi Korkmaz, bünyesinde çalıştırmak üzere çeşitli iş pozisyonlarına personel alımı yapmaktadır.
Korkmaz Mutfak, 1972 senesinden bu yana mutfak eşyaları sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Korkmaz, kurulduğu yıllardan günümüze gelene kadar sürekli gelişmiş ve son teknoloji ile ürünlerini geliştirmiştir. Her geçen gün ürün yelpazesini genişleten Korkmaz, müşteri memnuniyetine de önem vermektedir. Korkmaz Mutfak şirketi günümüze gelene kadar çok değişiklik göstermiştir değişmeyen tek şey şirketin kurumsal kimliğidir.

Korkmaz Mutfak, ürün kalitesine önem vermektedir bunun yanı sıra insan sağlığını da düşünmektedir. Üretmiş olduğu mutfak ürünlerini uluslararası kalite ve sağlık normlarına uygun olarak üretmektedir. Sizde bu büyük mutfak eşyası üreticisinde personel işçi olarak çalışmak istiyorsanız buradan Korkmaz insan kaynakları sayfasına ulaşabilir ve iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.