Marshall İş Başvuru Formu

Türkiye'nin bilindik boya markası Marshall'da personel olarak çalışmak istiyorsanız tam yerindesiniz. Boya sektörünün öncü markalarından birisi olan Marshall bir çok iş pozisyonuna personel alımları yapacaktır bu iş pozisyonları ise şöyledir; satın alma uzmanı, ihracat bölge temsilcisi ve üretim elemanı gibi daha saymadığımız pozisyonlara eleman alımları yapmaktadır.

Marshall, 1954 senesinde İstanbul'da kurulmuştur. Marshall Boya firması kurulduğu yıllarda oldukça küçük bir fabrika ve 20 kişiyi geçmeyen personeli ile hizmetlerine başlamıştır. Boya sektöründe emin adımlarla ilerleyerek günümüze kadar gelebilmeyi başarmış ve şuanda sektörünün lideri konumunda yer almaktadır. Marshall, müşteri memnuniyetine ve üretmiş olduğu ürün kalitesine oldukça önem vermektedir. Marshall ürünlerinde uçucu madde oranını Avrupa Birliği normlarının altında tutmaktadır böylece çevreye de oldukça önem veriyor. 

Başarılı boya şirketi Marshall, günden güne büyümektedir bu nedenle personel ihtiyaçları da artmaktadır. Sizlerde başarılı ve sektörünün lideri boya şirketi Marshall'a iş başvurusu yapabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz. Marshall ve Akzonobel ortak olduğu için buradan insan kaynakları sayfasına ulaşabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.