Norm Civata İş Başvuru Formu

Norm Civata iş başvurusu yapmak istiyorsanız kendi sitesinde yer alan insan kaynakları sayfasını incelemenizi tavsiye ediyoruz. Norm Civata çeşitli iş pozisyonlarına personel alımı yapacaktır. Norm Civata'nın personel alımı yapacağı bazı alanlar şöyledir; makine operatörü İzmir, makine operatörü Manisa, teknik ressam ve Forklift Operatörü gibi daha saymadığımız çeşitli alanlara eleman alımı yapacaktır. Norm Civata iş başvurusu yapmak istiyorsanız insan kaynakları sayfasında yer alan iş ilanlarını incelemeniz ve size uygun olan eleman ilanına başvuru yapmanız olacaktır.

Norm Civata, 1973 senesinde İzmir ilimizde kurulmuş ve üretimlerine başlamıştır. Norm Civata kısa sürede büyümüş ve başarıyı yakalamıştır. Civata şirketi 1994 senesinde İzmir'de Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde modern ve son teknoloji ile tasarlanmış tesisini kurmuştur. Bu yeni ve modern tesis ile daha da güçlenmiş ve büyümüştür.

Norm Civata kısa sürede başarıyı yakalamış ve yine kısa sürede iso kalite belgelerini almaya hak kazanmıştır. Norm Civata kaliteye önem vermektedir bunun yanı sıra müşteri memnuniyetini de düşünmektedir. Halen daha büyümeye devam eden civata şirketinde sizlerde personel işçi olarak çalışmak istiyorsanız buradan Norm Civata iş başvurusu yapabilirsiniz.


7 yorum:

 1. Ben sızınle calısmak ıstıyorum ısım yok ve ıse cok ıhtıyacım var yardımcı olurmusumuz bana sevırım

  YanıtlaSil
 2. Benım ıse ıhtıyacım var ıs arıyorum cıglıde bakmadıgım yer sızın sırket kaldı yardımcı olursanız cok mutlu olurum

  YanıtlaSil
 3. Merhaba uçezme operatörü ve ustasıyım 17 yıldır bu işi yapıyorum sizinle çalışmak istiyorum

  YanıtlaSil
 4. Uçezme operotörüyüm 17 yıldır bu işi yapıyorum sizinle çalışmak isterim

  YanıtlaSil
 5. acil işe ihtacim var fortlift operötörlük belgem var mehmet 05364487892

  YanıtlaSil
 6. acil işe ihtacim var fortlift operötörlük belgem var mehmet 05364487892

  YanıtlaSil
 7. acil işe ihtacim var fortlift operötörlük belgem var mehmet 05364487892

  YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.