Parantez Giyim İş Başvuru Formu

Giyim sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olan Parantez Giyim şirketinde sizlerde
çalışabilirsiniz. Parantez Giyim'de personel olarak çalışmak istiyorsanız tek yapmanız gereken insan kaynakları sayfasından Parantez Giyim iş başvurusu yapmanız olacaktır. Parantez Giyim şirketi bir çok alanda personel alımı yapmaktadır bunlardan bazıları şunlardır; terzi Antalya, e-ticaret sorumlusu Ankara, halkla ilişkiler uzmanı ve satış danışmanı Eskişehir gibi daha saymadığımız iş pozisyonu ve bölgeden personel alımları yapacaktır.

Parantez Giyim, 1987 senesinde kurulmuştur ve halen daha giyim sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Parantez Giyim kurulduğu yıllarda tekstil ve giyim sektörünün öncüsü  olmuştur. Parantez Giyim'in merkezi Ankara ilinde bulunmaktadır ve üretmiş olduğu ürünleri modern, şık olarak kendi tesislerinden üretmektedir.

Parantez Giyim, herkesin zevkine göre ve bütçesine göre ürünler üretmektedir. Giyim şirketi kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir bu nedenle bünyesinde çalıştırmak istediği personelin yetenekli ve güler yüzlü olmasına özen göstermektedir. Sizde giyim sektörüne yön veren Parantez Giyim'e iş başvurusu yapabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz. Buradan
Parantez Giyim iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.