Prim Gıda İş Başvuru Formu

Prim Gıda şirketinde çalışmak istiyorsanız kendi sitesinde yer alan insan kaynakları sayfasından personel alımlarını gerçekleştirmektedir. Prim Gıda insan kaynakları sayfasında yer alan iş başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurmanız yeterli olacaktır.

Prim Gıda şirketi 1995 senesinde İstanbul'da kurulmuştur. Gıda şirketi kuruluşundan bu yana her sene kendisini geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. Prim Gıda her sene farklı bölgelere şube açarak büyümeye devam etmiştir. 2003 senesinde Aydın şubesi, 2004 yılında İzmir şubesi, 2009 senesinde Tunceli'de araç muayene istasyonu ve 2013 senesinde ise Lüleburgaz ve Çorlu ilinde şubeler açmıştır.

Prim Gıda önemli gıda markalarının satış ve dağıtımını üstlenmiştir. Bu markalar ise Coca Cola, damla su, doğadan çay ve kent gıda gibi önemli markaların satışını ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. Bu büyümeye devam eden Prim Gıda şirketine iş başvurusu yapmak için buradan insan kaynakları sayfasını inceleyebilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.