Rönesans İnşaat İş Başvuru Formu 2015

Rönesans inşaat iş başvuru formu 

Rönesans inşaat her sene yaptığı personel eleman alımlarına 2015 yılında da devam edecektir. 2015 yılında Rönesans inşaat firmasında eleman işçi olarak işe başlamak istiyorsanız inşaat şirketinin insan kaynakları sayfasından iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ülkemizde inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdüren Rönesans İnşaat personel alımları yapmaktadır. Sizde inşaat sektöründe personel, işçi olarak çalışmak istiyorsanız hemen açık olan iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Rönesans inşaat'da yer alan iş ilanları şöyledir; elektrik mühendisi İstanbul, teknik ofis teknikeri, teknik ofis inşaat mühendisi, teknik ofis şefi, depo görevlisi Kocaeli ve mekanik forman Irak gibi çeşitli bölge, pozisyonlardan eleman alımı yapmaktadır.

Rönesans İnşaat, Rönesans Holding çatışı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Rönesans'ın temelleri 1993 senesinde Erman Ilıcak isimli kişi tarafından atılmıştır. Rönesans İnşaat, Rusya'da yer alan Petersburg kentinde kurulmuştur ve kurulduğu günden bu yana sürekli yeni pazarlara açılmaya devam etmiştir. Rönesans inşaat yeni pazarlara açıldıktan sonra hızlı bir büyüme kaydetmiştir. Rönesans inşaat, teknolojiyi yakından takip etmiş, sürekli gelişmeyi amaç edinmiş ve en önemlisi ise kaliteden ödün vermeden başarıyı yakalamıştır.

Rönesans inşaat kaliteli hizmetin yanı sıra müşteri memnuniyetinede önem veren inşaat firmasıdır. Rönesans, şimdiye kadar konutlar, içecek işleme tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, oteller ve ofisler gibi daha saymadığımız bir çok projede yer almıştır. Bu projeleri ise başarılı bir şekilde tamamlayıp teslim etmiştir. Sizlerde bu başarılı inşaat firması olan Rönesans inşaat'da personel işçi olarak çalışabilirsiniz. Rönesans inşaat personel eleman alımlarını insan kaynakları sayfasından gerçekleştirmektedir.

Rönensans inşaat personel alımı iş başvurusu için tıklayın..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.