Saray Halı İş Başvuru Formu

Ülkemizin öncü halı markalarından birisi olan Saray Halı personel alımları yapmaktadır. Sizde bu başarılı halı şirketi olan Saray Halı'ya iş başvurusu yaparak çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Saray Halı personel alımlarını kendi sitesinde yer alan iş başvuru formu aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Saray Halı iş başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir. Eğer uygun bulunursanız insan kaynakları departmanı size geri dönüş yapacaktır.

Saray Halı, 1972 senesinde kurulmuştur. Saray Halı kurulduğu yıldan beri teknolojiyi yakından takip etmiş ve yenilikçi yapısı ile günümüze kadar başarılı bir şekilde gelebilmeyi başarmıştır. Saray Halı yaptığı yatırımlar ile ürün çeşitliliğini ve üretim kapasitesini arttırmayı başarmıştır. Bu yatırımlar sayesinde makine halısı sektörünün lideri konumunda yer almaktadır.
Saray Halı yaptığı yatırımlar, istikrarlı çalışmalar sayesinde büyümeye devam etmiş ve farklı sektörlere de yatırım yapmıştır. Bu sektörler ise hayvancılık, turizm ve tarım gibi sektörlerdir. Bu sayede 2.000'i aşkın kişiye istihdam sağlamaktadır. Sürekli gelişen ve büyüyen Saray Halı'da sizlerde çalışmak istiyorsanız hemen aşağıda yer alan iş başvuru formundan yararlanabilirsiniz.

Saray Halı iş başvurusu personel alımı için tıklayın..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.