Tefal İş Başvurusu Formu

Sektörünün lideri olan Tefal şirketinde sizlerde personel olarak çalışabilirsiniz. Tefal personel alımlarını resmi sitesinde yer alan insan kaynakları sayfasından yapmaktadır. Tefal insan kaynakları sayfasından açık iş pozisyonlarını inceleyebilir ve daha sonra Tefal iş başvurusu yapabilirsiniz.

Tefal, 1956 senesinde Fransa'da kurulmuştur. Tefal yapışmaz tava tencere üreticisidir ve sektörünün lideridir diyebiliriz. 1956 yılından, 1968 yılına kadar faaliyetlerini sürdürmüş daha sonra Seb firması tarafından satın alınmıştır. Tefal tencere üretici firması yaklaşık olarak yüz yirmi ülkede müşterilerinin hizmetlerini karşılayan dev dünya markasıdır. Kurulduğu yıllardan günümüze gelmesinin ve başarısını her daim arttırmasının en önemli sebepleri yenilikçi yapıya sahip olması, teknolojiye ayak uydurması ve müşteri memnuniyetine oldukça önem vermesidir.

Tefal her geçen gün büyümüş ve her geçen gün yeni ürünler üretmeyi amaçlamıştır. Bu ürünlerden bazıları ise şöyledir; yiyecek hazırlama cihazları, içecek hazırlama cihazları, düdüklü tencere, tartı ve ütü gibi bir çok çeşitli ve herkese hitap eden ürün yelpazesi bulunmaktadır. Dünya markası olan Tefal'de çalışmak istiyorsanız buradan insan kaynakları sayfasına ulaşabilir ve Tefal iş başvurusu formunu doldurabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra Tefal'de staj yapmak istiyorsanız yine vermiş olduğumuz insan kaynakları sayfasından Tefal staj başvurusu yapabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.