Tepe İnşaat İş Başvuru Formu

Tepe İnşaat şirketi bir çok iş pozisyonuna personel alımı yapmaktadır. Eğer sizlerde inşaat sektöründe personel işçi olarak çalışmak istiyorsanız hemen Tepe İnşaat'a iş başvurusu yapabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz. Tepe İnşaat personel alımlarını insan kaynakları sayfasından gerçekleştirmektedir bu nedenle iş başvuru formu için Tepe İnşaat insan kaynakları sayfasını inceleyiniz.

Tepe İnşaat firmasının geçmişi 1969 senelerine dayanmaktadır. 1969 senesinde Ankara'da kurulmuştur ve Tepe Grubu bünyesinde faaliyetlerine devam etmiştir. Tepe Grubu, 1986 yılında yeniden yapılanma sürecine girmiştir böylece inşaat firması Bilkent Holding'in bünyesine dahil olmuş ve burada faaliyetlerine en iyi şekilde devam etmiştir. Tepe İnşaat önemli inşaat projelerinde yer almıştır ve bu projeleri başarılı bir şekilde tamamlayıp teslim etmiştir.

Tepe İnşaat sadece Türkiye'de değil bir çok ülkede önemli projelerde yer almıştır. Bu önemli projeleri en kaliteli şekilde teslim ederek sektörde konumunu güçlendirmiş ve güven kazanmıştır. Tepe İnşaat, Türkiye'de inşaat sektöründe lider konumda yer almaktadır. Sizde bu başarılı inşaat şirketinde çalışmak istiyorsanız buradan Tepe İnşaat iş başvurusu yapabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.