Uyum Gıda İş Başvuru Formu

Uzun yıllardır ülkemizde faaliyetlerini sürdüren Uyum Gıda şirketinde sizde çalışmak istiyorsanız hemen iş başvurusu yapabilirsiniz. Uyum Gıda iş başvuru formu doldurmak için kendi sitesinde yer alan insan kaynakları sayfasından yararlanabilirsiniz. Uyum Gıda bünyesinde çalıştırmak için farklı iş pozisyonlarında personel alımı yapacaktır bu iş pozisyonlarından bazıları ise şunlardır; mağaza müdürü İstanbul, kasiyer, market görevlisi, kasap ve part time kasiyer gibi alanlara personel alımı gerçekleştirecektir.
Uyum Gıda, 1998 senesinde yedi ortak tarafından kurulmuştur. Bu yedi ortağın gıda toptancılığı ve perakendeciliği alanlarında otuz yıllık tecrübeleri bulunmaktadır bu tecrübeye güvenerek yola çıkan Uyum Gıda her geçen gün büyümeye devam etmiştir. Uyum Gıda halen daha büyümeye devam etmekte ve uygun bulduğu bölgelere yeni şubeler açmaktadır.

Uyum Gıda şirketinin önem verdiği hususlardan birisi müşteri memnuniyeti bunun yanı sıra kaliteye de oldukça önem vermektedir. Müşterilerini güler yüzlü personeli ve ürün kalitesi ile memnun etmektedir. Uyum Gıda personel alımı yaparken güler yüzlü, yetenekli ve çalışkan kişiler seçmektedir sizde kendinize güveniyorsanız hemen buradan Uyum Gıda iş başvurusu yapabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.