Adore Oyuncak İş Başvuru Formu 2015

Adore Oyuncak İş Başvuru Formu

Adore Oyuncak firmasında sizlerde personel eleman olarak çalışmak istiyorsanız hemen açık iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Adore Oyuncak şirketinde yer alan bazı açık iş pozisyonları şöyledir; muhasebe uzmanı İstanbul, Mağaza satış danışmanı ve mağaza yöneticisi gibi açık iş ilanları bulunmaktadır. Bu iş ilanlarından size uygun olan varsa hemen iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Adore Oyuncak şirketi 1996 senesinde kurulmuştur. Şirket çocukların eğlenmesi için kaliteli hizmet sunmaya çalışıyor. Adore Oyuncak şirketinin bir çok müşterisi ufak yaşta olduğu için bu ufak müşterilerin eğitimine ve gelişimine yardım etmek için dünyanın en ünlü eğitici oyuncaklarını sunuyor. Dünyanın markaları olmuş eğitici oyuncakların tek satışı temsilcisiolan Adore her geçen gün büyümeye devam ediyor.
Adore Oyuncak şirketinde yer alan oyuncaklar ise Lego, Revell, Bandai, Ben10, Rainbow gibi markalar bulunmaktadır. Dünyanın en büyük oyuncak şirketlerinden birisi olan Lego'nun Türkiye'deki satış temsilcisi olan Adore çocukların hayalgücünü ve el becerilerinin gelişmesini sağlamak için yılların en önemli oyuncaklarından birisi olan Lego'nun satışını gerçekleştirmektedir. Sizde Adore Oyuncak şirketinde çalışmak istiyorsanız hemen ilgili yerlerden iş başvurusu yapabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz.

Adore Oyuncak Personel Alımı İş Başvurusu yapmak için buradan yararlanabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.