Akıl Karı Yarışması Başvuru Formu

TRT 1 ekranlarında yeni başlayacak olan bilgi yarışması başvuruları başlamıştır. Sizlerde bilginize ve kendinize güveniyorsanız hemen Akıl Karı başvuru formu doldurabilirsiniz. Akıl Karı yarışmasına başvuru yapmak oldukça kolay tek yapmanız gereken ilgili resmi siteden başvuru formuna ulaşmanız ve burada yer alan Akıl Karı başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız olacaktır. Şunu da belirtelim yarışmaya kabul edilebilmeniz için doğru bilgilerinizi vermelisiniz.

TRT 1'de yayınlanacak olan Akıl Karı yarışmasının sunucusu sevilen oyuncu Emre Karayel'dir. Diğer bildiğiniz tüm bilgi yarışmalarını unutun çünkü Akıl Karı bilgi yarışması en kısa sürede TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Akıl Karı yarışmasının içeriği ise en akıllı kişiyi belirlemek ve bu belirlenen en akıllı kişi rakipleri ile tekrar yarışacak. Bu yarışma ise sözel, mantıksal, sosyal ve müzikal gibi alanlarda sorular sorulacak.
Akıl Karı yarışmasına katılmak istiyorsanız hemen başvuru formu doldurabilirsiniz. Akıl Karı yarışmasına katılmak için buradan yararlanabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.