Ataşehir Belediyesi İş Başvuru Formu

Ataşehir, İstanbul'un ilçelerinden birisidir ve ilçe belediyeleri arasından büyük sayılabilecek bir belediye'ye sahiptir. Ataşehir Belediyesi her sene daimi, geçici ve sözleşmeli personel eleman alımları gerçekleştirmektedir. İlçe belediyeleri arasında en büyük olan Ataşehir Belediyesinde sizde işçi eleman olarak çalışmak istiyorsanız Ataşehir belediyesinin resmi internet sitesindeki duyurular kısmını incelemeniz ya da iskur.gov.tr adresinden güncel belediye ilanlarını takip etmeniz gerekiyor. Ataşehir Belediyesi personel ihtiyacı oldukça duyurular kısmından personel alımı ilanlarını yayınlamaktadır. Ataşehir Belediyesinin yayınladığı personel alımı ilanlarına iş başvurusu yaparak iş sahibi olma imkanına sahip olabilirsiniz.


Ataşehir Belediyesinin internet sayfasından belediye personel alımı ilanlarını bulamıyorsanız iskur.gov.tr üzerinden güncel yayınlanan belediye işçi alımı ilanlarını inceleyebilirsiniz. Tüm belediyeler gibi Ataşehir Belediyesi de personel alımı yaparken Kpss puanlarına göre alım yapmaktadır. Bu nedenle ilanda belirtilen Kpss sınav türüne girmiş olmanız gerekiyor ve ayrıca belirtilen puanı da almış olmalısınız. Ataşehir Belediyesi iş başvurusu ilanında belirtilen şartlar size uyuyorsa hemen iş başvurusu yapabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz.

Adres: Barbaros Mah. Şebboy Sok. No:4A Pk: 34746
Ataşehir / İstanbul
Telefon: +90 216 570 50 00
E-Posta: info@atasehir.bel.tr


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.