Atlas Hastanesi İş Başvuru Formu 2015

Atlas Hastanesi İş Başvuru Formu

Özel Atlas Hastanesinde personel olarak işe başlamak istiyorsanız tam yerindesiniz. Özel Atlas Hastanesi bünyesinde çalıştırmak üzere çeşitli iş pozisyonlarına personel alımı yapacaktır. Özel Atlas Hastanesinin işçi alımı yaptığı alanlar şöyledir; hemşire İstanbul, kulak burun boğaz uzmanı ve çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı gibi alanlara personel alımı yapacaktır.

Özel Atlas Hastanesi, 1998 senesinde İstanbul/Ümraniye'de kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Atlas Hastanesi tıbbın çeşitli alanlarında hizmet vermektedir. Özel hastanenin toplam kırk adet yatağı, dört adet ameliyathanesi, iki adet doğumhanesi ve yoğun bakım üniteleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra hastaların rahatına önem veren hastanenin odaları tek kişiliktir. Tüm İstanbul halkına sağlık konusunda hizmet veren Atlas Hastanesi kaliteye ve insan sağlığına oldukça önem vermektedir.
Uzman kadrosu ile sorunları hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmaktadır. Sizlerde bu son teknoloji ile hizmet veren özel hastanenin bir çalışanı olmak istiyorsanız hemen Atlas Hastanesi insan kaynakları sayfasından iş başvurusu yapabilirsiniz. İnsan kaynakları sayfasında yer alan iş başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurmanız gerekiyor. İş başvurularınız insan kaynakları departmanı tarafından incelendikten sonra sizlere geri dönüş yapılacaktır.

Özel Atlas Hastanesi personel alımı iş başvurusu yapmak için buradan insan kaynakları sayfasına
ulaşabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.