Aydınlı Grup İş Başvuru Formu

Aydınlı Grup'ta sizde personel olarak çalışabilirsiniz. Aydınlı Grup personel alımı yaparken kendi sitesindeki insan kaynakları sayfasından yararlanmaktadır. Sizde Aydınlı Grup'ta çalışmak istiyorsanız insan kaynakları sayfasında yer açık iş ilanlarını inceleyebilir ve daha sonrasında iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Aydınlı Grup'ta yer alan bazı açık iş ilanları şöyledir; mağaza müdürü Samsun, satış danışmanı İstanbul, kasa sorumlusu Muğla ve satış danışmanı Van gibi iş pozisyonlarına personel alımı yapacaktır.

Aydınlı Grup, 1965 senesinde kurulmuştur ve halen daha faaliyetlerine devam etmektedir. Aydınlı Grup, 70'li senelerde katlı mağazacılığın yaygınlaşması ile hızlı bir büyüme yaşamıştır. Aydınlı Grubun şuanda 200'den fazla bayisi bulunmaktadır. Şirket 90'lı senelerde yaptığı anlaşmalar ile daha da büyümüş ve gücüne güç katmıştır.

Sizlerde bu büyümeye devam eden şirkette personel eleman olarak çalışmak istiyorsanız hemen açık iş ilanlarını inceleyebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz. Aydınlı Grup'a yaptığınız iş başvuruları insan kaynakları departmanı tarafından incelenir ve uygun bulunan kişilere geri dönüş yapılır.

Aydınlı Grup iş başvuru formu için buradan yararlanabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.