Bayer İş Başvuru Formu

Bayer'de personel olarak çalışmak istiyorsanız hemen ilgili insan kaynakları sayfasından iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bayer'e iş başvurusu yapmak istiyorsanız kendi sitesinde yer alan insan kaynakları/kariyer sayfasından açık olan iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. Bayer'e yapacağınız iş başvuruları insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilir daha sonra uygun bulunursanız sizlere geri dönüş sağlarlar.

Bayer 1954 senesinde kurulmuştur ve 2014 senesinde 60.yılını kutlamıştır. Sektördeki 60 yıllık tecrübesi ile faaliyetlerini en iyi şekilde sürdürmeye devam ediyor. Bayer'in ana merkezi İstanbul'da yer almaktadır bunun yanı sıra ülkemizde 9 farklı bölgede ofisi bulunmaktadır. Ofislerin yanı sıra iki adet üretim tesisi bulunmaktadır.

Bayer bu iki tesiste üretmiş olduğu ürünleri kırktan fazla ülkeye ihraç etmektedir. Sektörünün lideri konumuzda yer alan Bayer Türk Kimya sanayisinde sizlerde çalışmak istiyorsanız hemen iş başvurusu yapabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz. Bayer Kimya şirketine iş başvurusu yapmak için insan kaynakları sayfasını incelemenizi öneriyoruz.

Bayer iş başvuru formu personel alımı yapmak için buradan kariyer sayfasına ulaşabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.