Beko İş Başvuru Formu 2015

Beko İş Başvuru Formu ve Beko Eleman Alımı bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Koç Holding bünyesinde faaliyetlerine devam eden Beko personel eleman alımları yapmaya devam ediyor. 2015 yılında Beko'da personel olarak çalışmak istiyorsanız Beko insan kaynakları sayfasından açık iş ilanlarını takip ederek iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ülkemizin en önemli beyaz eşya üreticisi Beko'ya iş başvurusu yapmak için doğru adrestesiniz. Beko günden güne büyüyen dev şirketlerden birisidir hal böyle olunca günden günede personel ihtiyacı artmaktadır. Beko şirketinin personel ihtiyacı arttığı için her sene personel eleman alımları yapmaktadır. Beko'da çalışmak istiyorsanız insan kaynakları sayfasından iş başvurusu yapabilirsiniz.

Beko, 1955 senesinde Vehbi Koç isimli kişi tarafından kurulmuş beyaz eşya üreticisidir ve ülkemizde önemli bir konuma sahiptir. Vehbi Koç, Beko şirketini Türkiye'ye döviz kazandırma amacı ile kurmuştur ve o yıllarda hızlı bir büyüme yaşamış günümüze kadar gelebilmiştir. Beko şirketi Koç Holding bünyesinde barınmaktadır bu nedenle yapacağınız iş başvurularını Koç Holding insan kaynakları sayfasından yapmanız gerekmektedir.

Beko üretmiş olduğu beyaz eşya ürünlerini yüksek mühendislerine tasarlanmakta ve titizlikle üretim aşamasına aktarmaktadır. Bu üretim aşamasına gelen ürünlerde kaliteye ve ürün güvenliğine oldukça önem verilmektedir bunun sebebi ise kaliteli ürünleri değerli müşterilerine sunmak istemesidir. Kaliteli ürün sunduğu müşterilerin güveninin kazanan Beko, müşterileri ile uzun soluklu olarak çalışabilmektedir. Sizlerde Türkiye'nin öncü beyaz eşya üreticisi Beko şirketinde çalışmak istiyorsanız hemen iş başvuru formunu doldurabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz.

Beko iş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.3 yorum:

 1. Halkla ilişkiler ve tanıtım okuyorum daha önce hastanede danışman olarak staj yaptım şuan müşteri ilişkilerinde çalışıyorum yalova ve karamürsel civarı iş arıyorum yol parası verebilcek yada servisi olan bana uygun bir iş varsa gizem_9_3@hotmail.com ulaşabilirsiniz

  YanıtlaSil
 2. Satış temsilcisi
  Te 544 812 25 43
  Antalya manavgat ta ikamet etmekteyim

  YanıtlaSil
 3. Satış temsilcisi
  Te 544 812 25 43
  Antalya manavgat ta ikamet etmekteyim

  YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.