Fatih Belediyesi İş Başvuru Formu

İstanbul'un en büyük ilçeleri arasında yer alan Fatih Belediyesi her sene personel işçi alımı gerçekleştirmektedir. Fatih Belediyesi personel alımlarını kendi belediye sitesinden ya da aracı ilan sitelerinden duyurmaktadır. Fatih Belediyesi ve diğer tüm belediyeler bu aracı ilan sitesini kullanmaktadır. Sizlerde İstanbul'un ilçesi olan Fatih Belediyesinde personel olarak çalışmak istiyorsanız ilgili ilan sitesinden Fatih Belediyesi personel alımı ilanlarını inceleyebilir daha sonrasında iş başvurusu yapabilirsiniz.

Fatih Belediyesi her sene olduğu gibi bu senede sözleşmeli, daimi ve geçici gibi daha saymadığımız alanlara personel eleman alımları yapmaktadır. Fatih Belediyesine iş başvurusu yapmak istiyorsanız sizler için aşağıda ilgili ilan sitesini paylaşıyoruz buradan diğer tüm belediyelerin iş ilanlarını takip edebilir kendinize uygun belediyelere iş başvurusu yapabilirsiniz.
Fatih Belediyesi Personel Alımı iş başvurusu için buradan ilan sitesine ulaşabilirsiniz.

BELEDİYE SANTRAL TELEFONLARI (Başkanlık Hizmet Binası)
453 1453 - 453 14 00
FABİM (Fatih Belediyesi İletişim Merkezi)
Tel: 444 0 176
Fax: (212) 453 14 83Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.