Gimsa Market İş Başvurusu 2015

Gimsa Market İş Başvurusu

Gimsa Market'e iş başvurusu yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Gimsa Market bünyesinde çalıştırmak üzere yetenekli, güler yüzlü ve kendisine güvenen personeller aramaktadır. Sizlerde kendinize güveniyor ve Gimsa Market'in tecrübelerinden faydalanmak istiyorsanız hemen Gimsa iş başvurusu yapabilirsiniz.

Gimsa Market'in merkezi Ankara/Sincan'da yer almaktadır ve Türkiye genelinde 10'dan fazla şubesi bulunmaktadır. Gimsa Market'in bu 10'dan fazla şubesinde ise 1.500'ü aşan personel çalışmaktadır. Gimsa Market uzun süredir gıda sektöründe faaliyet göstermektedir ve sektörde önemli bir yere sahiptir. Gimsa Market gıda sektörünün yanı sıra tv ve radyo yayıncılığıda yapmaktadır. Gimsa Haber Gazetesi adı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.
Gimsa Market her geçen gün büyümekte ve gelişmeye devam etmektedir. Herkesin bildiği gibi şirketler büyüdükçe personel ihtiyaçlarıda artmaktadır. Bu nedenle sizde Gimsa Market'te yer alan açık iş pozisyonlarından faydalanabilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Gimsa İş Başvurusu için buradan insan kaynakları sayfasına ulaşabilirsiniz.1 yorum:

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.