Güven Hastanesi İş Başvurusu 2015

Güven Hastanesi İş Başvuru Formu

Özel Ankara Güven Hastanesinde sizlerde personel eleman olarak işe başlayabilirsiniz. Güven Hastanesi personel işçi alımı yaparken kendi sitesinde yer alan iş başvuru formu sayfasından yararlanmaktadır. Bu nedenle Güven hastanesinde çalışmak isteyen kişiler bu sayfadan iş başvurusu yapabilirler ve çalışmaya başlayabilirler. Özel Ankara Güven Hastanesi iş başvuru formunu eksiksiz ve doğru kişisel bilgileriniz ile doldurmanız gerekiyor çünkü orada verdiğiniz bilgiler ile size geri dönüş yapabileceklerdir.

Ankara Güven Hastanesi, 1974 senesinde sağlık hizmetini bir üst seviyeye taşımak, dünya standartlarında sağlık hizmeti verme amacı ile kurulmuştur. Güven Hastanesi yılların verdiği tecrübe ile daha iyi hizmet vermeye çalışmaktadır. Güven Hastanesi son teknolojik ürünler ile hizmet vermektedir ve her daim yenilikçi yapısı ile büyümeye devam etmektedir. Güven Hastanesinin kaliteye önem vermesi müşteri sayısını günden güne arttırmaktadır böylece hastane daha da büyüme yaşamaktadır.

Özel Güven Hastanesi ilk kurulduğu gün küçük bir hastaneydi fakat günümüzde 40.000 m2'lik bir alan üzerine kurulu, 200'ü aşan yatak sayısı ve 10'dan fazla ameliyathanesiyle hizmet vermektedir. Hastalarına en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Güven hastanesinde sizlerde çalışmak istiyorsanız hemen insan kaynakları sayfasından yani buradan Güven Hastanesine iş başvurusu yapabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.