Güzel Yurt İnşaat İş Başvuru Formu 2015

Güzel Yurt İnşaat İş Başvuru Formu

Güzel Yurt inşaat firması çeşitli iş pozisyonlarına personel alımı yapacaktır. Sizlerde bu büyük inşaat şirketinde personel eleman olarak çalışmak istiyorsanız hemen açık olan iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Güzel Yurt inşaat şirketinde açık olan bazı iş ilanları şöyledir; mağaza satış elemanı Ankara gibi daha saymadığımız pozisyonlara personel alacaktır.

Güzel Yurt inşaat, 1965 senesinde Cevat Altun isimli kişi tarafından kurulmuştur. Güzel İnşaat kurulduğu yıllardan günümüze gelene kadar bir çok zorluklar ile karşılaşmıştır ancak bu karşısına çıkan zorlukları aşarak günümüze kadar gelebilmiştir. İnşaat firması kurulduğu yıldan bu yana çeşitli projelerde yer almıştır ve bu projeleri başarı ile tamamlamış teslim etmiştir.

Güzel Yurt inşaat aile şirketi olarak kurulmuştur ve sadece inşaat sektöründe değil petrol sektöründe de faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu başarılı inşaat şirketinde sizlerde işçi olarak çalışmak istiyorsanız hemen insan kaynakları sayfasından iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Güzel Yurt inşaat personel alımı iş başvurusu yapmak için buradan yararlanabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.