İntel İş Başvuru Formu 2015

İntel İş Başvuru Formu Personel Alımı

Dünyanın lider bilgisayar anakart ve parça üreticisi olan İntel çeşitli alanlarda personel alımı yapıyor. Dünya markası haline gelen İntel şirketinde çalışmak istiyorsanız hemen İntel iş başvurusu yapabilirsiniz. İntel şirketi personel alımlarını kendi sitesinde yer alan kariyer/insan kaynakları sayfasından gerçekleştirmektedir. İntel insan kaynakları sayfasından açık olan iş ilanlarını inceleyebilir ve iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

İntel 1968 senesinde Amerika Birleşik Devletlerinde kurulmuştur. Kurulduktan tam 3 yıl sonra yani 1971 senesinde ilk ürünü olan intel 4004 işlemcisini müşterilerine sunmuştur. Dünya genelinde bulunan neredeyse tüm bilgisayarların işlemcisi İntel'dir. İntel bu başarısını yaptığı reklam kampanyalarına bağlamaktadır. Çeşitli alanlarda ismini duyurmak için reklam çalışmaları yapmıştır ve bu reklamlar ile bir dünya markası haline gelmiştir.

İntel'in piyasa değer 150 milyar dolar civarındadır yani oldukça büyük bir şirkettir. Bu büyük dünya markası şirketinde personel eleman olarak çalışmak istiyorsanız hemen İntel iş başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. İntel'e yaptığınız iş başvuru formu insan kaynakları departmanı tarafından incelenmektedir ve uygun bulunursanız sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

İntel iş başvuru formu için buradan yararlanabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.