Kent Gıda İş Başvuru Formu

Kent Gıda şirketi personel eleman alımları yapmaktadır. Kent Gıda şirketinde sizde çalışmak istiyorsanız insan kaynakları sayfasında yer alan bize katılın sayfasını incelemenizi tavsiye ediyoruz. Kent Gıda şirketine yaptığınız iş başvurusu insan kaynakları departmanı tarafından incelemeye alınır daha sonra uygun bulunan kişilere geri dönüş yapılmaktadır.

Kent Gıda şirketi 1927 yılında Tahincioğlu ailesi tarafından Mardin ilinde kurulmuştur. Şirket daha sonra 1956 yılında İstanbul iline fabrika kurmuştur ve her geçen gün büyümeye devam etmiştir. Kendt Gıda, 1960 senesinde sakız üretimine başlamış daha sonra 1971 senesinde size bonbon, 1986 yılında topitop, 1980 yılında ise olips şeker üretimlerine başlamış ve piyasaya sürmüştür.
Şekerleme şirketi her geçen gün ürün yelpazesini genişleyerek büyümeye devam etmiştir. Kent Gıda müşteri memnuniyetine ve kaliteye önem vermektedir. Bu nedenle müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkartmak için yetenekli ve kendine güvenen personel alımı yapacaktır. Kent Gıda şirketine hemen ilgili kariyer sitesinden iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Kent Gıda iş başvuru formu için burayı ziyaret edebilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.