Kuryenet İş Başvuru Formu

Kuryenet iş başvurusu yapmak isteyen kişiler için sayfamızda nasıl iş başvurusu yapacağınızı açıklıyoruz. Kuryenet günden güne büyüyen bir kargo taşıma şirketidir ve Kuryenet'e yapacağınız iş başvurusu insan kaynakları bölümü tarafından detaylı bir incelemeye alınır daha sonra uygun bulunan kişiler iş görüşmesine çağrılır.
Kuryenet taşıma şirketinin Türkiye'de 400 noktada şubesi bulunmaktadır ve bu Türkiye geneline yayılmış şubelerinde 3.000'i aşan personel çalışmaktadır. Günden güne büyüyen Kuryenet'in her geçen gün personel ihtiyacı da artmaktadır. Sizlerde bu büyüyen Kuryenet şirketinde çalışmak istiyorsanız iş başvuru formu doldurabilirsiniz ve 3.000 personelin arasına girme şansını yakalayabilirsiniz.

Kuryenet bazı konularda sektöre öncülük etmiş ve yenilikler getirmiştir. Bu yeniliklerden biriside ilk olarak gönderi takip sistemini geliştirmesidir. Bu gönderi takip sistemini geliştirmesi diğer şirketlere de öncülük etmiştir. Müşteri memnuniyetine önem veren bunun yanı sıra kaliteye de oldukça önem veren şirkette sizlerde personel eleman olarak çalışabilirsiniz. Kuryenet iş başvurusu için buradan yararlanabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.