Mert İnşaat İş Başvuru Formu

Mert İnşaat firmasında çalışmak istiyorsanız insan kaynakları sayfasında yer alan iş başvuru formundan yararlanabilirsiniz. Mert İnşaat personel alımlarını kendi sitesinden gerçekleştirmektedir karşınıza çıkan iş başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurmalısınız.

Mert İnşaat, 1982 senesinde Fatih Ören isimli kişi tarafından kurulmuştur. Mert inşaat diğer tüm inşaat şirketleri gibi kaliteye önem vermektedir. Mert İnşaat firması kurulduğu yıldan bu yana çeşitli inşaat projelerinde yer almış ve bu projeleri kaliteli bir şekilde tamamlayıp teslim etmiştir.

Kaliteden ödün vermeyen Mert İnşaat şirketinde çalışmak istiyorsanız hemen iş başvurusu yapabilirsiniz. Mert İnşaat'ın insan kaynakları politikası şöyledir; Mert İnşaat olarak sizinle çalışmak istiyoruz.. Amacımız iyi yetişmiş ve deneyimli bir kadroyla çalışarak, üstün teknoloji ve üretim olanaklarını kullanarak , projelerimizi profesyonelce planlayıp uygulayarak sözlerimizi zamanında yerine getirmektir.

Mert İnşaat iş başvurusu yapmak için buradan insan kaynakları sayfasına ulaşabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.