Polinas Plastik İş Başvuru Formu

Polinas Plastik şirketinde sizlerde çalışmak istiyorsanız hemen kariyer sayfasından iş başvurusu yapabilirsiniz. Polinas iş başvurusu duyurularını kendi sitesinde yer alan kariyer/insan kaynakları sayfasından gerçekleştirmektedir. Polinas insan kaynakları sayfasına giderek açık olan iş ilanlarını inceleyebilir ve size uygun olan ilanlara iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Polinas Plastik şirketi 1982 senesinde Manisa Organize Sanayi bölgesinde kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Polinas plastik ülkemizde ilk olarak Bopp film üreticilerinden birisidir. Polinas yenilikçi yapısı ile sektörün lideri ve öncüsü konumunda yer almaktadır. İlk kurulduğu yıllarda senede 5 ton üretim kapasitesi bulunan plastik şirketi günümüze gelene kadar büyük bir yol kat etmiş ve bu üretim kapasitesini yıllık 100.000 ton'a kadar ulaştırmayı başarmıştır.

Polinas Plastik güçlü bir dağıtım ağına sahiptir ve bu güçlü dağıtım ağı ile üretmiş olduğu ürünleri tüm dünyaya ihraç etmektedir. Kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaya çalışan Polinas Plastik şirketine hemen iş başvurusu yapabilir ve uygun bulunursanız çalışmaya başlayabilirsiniz.

Polinas Plastik Personel Alımı İş Başvurusu için tıklayın..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.