Sera Yapı İş Başvuru Formu 2015

Sera Yapı İş Başvuru Formu

Sera Yapı çeşitli iş pozisyonlarında çalıştırmak üzere personel alımı yapmaktadır. Sera Yapı personel eleman alımlarını kendi sitesinde yer alan insan kaynakları sayfasından gerçekleştirmektedir. Sizlerde Sera Yapı'da çalışmak istiyorsanız hemen insan kaynakları sayfasında yer alan açık iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Sera Yapı iş başvurusu yaptıktan sonra başvurular insan kaynakları departmanı tarafından incelenmektedir uygun bulunursa sizlere geri dönüş yapacaklardır.

Sera Yapı, 1995 senesinde Doktor Şani Şener isimli kişi tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden günümüze gelene kadar bir çok çeşitli inşaat projesinde yer almıştır ve bu inşaat projelerini en iyi şekilde tamamlayıp teslim etmiştir. Sera İnşaat şimdiye kadar 1 milyon m2'yi aşan inşaat projesi gerçekleştirmiştir. Sera Yapı ülkemizde ve yurt dışında ağırlıklı olarak inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.
Sera Yapı inşaat sektörünün yanı sıra gayrimenkul geliştirme ve stratejik yatırımlara da odaklanmıştır. Bunların yanı sıra Tav inşaat ve Tav inşaat firmasının bağlı bulunduğu tüm kuruluşların ortağıdır. Bu büyük inşaat şirketinde sizlerde personel olarak çalışmak istiyorsanız hemen ilgili kariyer sayfasından iş başvurusu yapabilirsiniz.

Sera Yapı Personel Alımı iş başvurusu yapmak için buradan faydalanabilirsiniz. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.