Sette Mobilya İş Başvuru Formu

Sette Home şirketi personel alımları yapacaktır. Sizde Sette Mobilya şirketinde çalışabilirsiniz tek yapmanız gereken açık olan iş ilanlarını incelemeniz ve iş başvuru formunu doldurmanız olacaktır. Sette Mobilya'da açık olan iş ilanları şöyledir; genel başvuru Antalya, İstanbul, montaj sevkiyat elemanı ve mağaza satış danışmanı gibi iş pozisyonlarına personel alımı yapacaktır.

Sette Mobilya 1996 senesinde kurulmuştur ve o tarihten itibaren bahçe mobilyaları, ofis mobilyaları gibi alanlarda müşterilerine hizmet vermektedir. Sette Mobilya, Kıral Mobilya ismiyle de tanınmaktadır. Sette Home müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır ve ürünlerinin kalitesi ile müşterilerini memnun etmek istemektedir. Sette şirketi mobilya sektöründe yaptığı yenilikler ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Ülkemizin bilindik ve kaliteli mobilya şirketi olan Sette mobilya'da sizde personel eleman olarak çalışmak istiyorsanız insan kaynakları sayfasını inceleyiniz. Sette'ye yaptığınız iş başvuruları insan kaynakları departmanı tarafından incelenmektedir ve uygun bulunursanız sizlere geri dönüş sağlanmaktadır.

Sette Mobilya iş başvuru formu için buradan yararlanabilirsiniz. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.