Summa İnşaat İş Başvuru Formu 2015

Summa İnşaat İş Başvuru Formu

Summa inşaat şirketi personel alımı gerçekleştirmektedir. Summa inşaat bünyesinde çalıştırmak üzere çeşitli iş pozisyonlarına personel işçi alımı yapacaktır. Summa inşaat firmasının personel eleman alımı yapacağı iş pozisyonları şöyledir; saha mimarı Libya, genel müdür Moldova, genel iş başvurusu İstanbul, teknik ofis şefi, mekanik işler şefi gibi bir çok çeşitli bölgeden ve pozisyondan işçi alımları gerçekleştirecektir.

Summa İnşaat 1989 senesinde kurulmuştur ve halen daha faaliyetlerine devam etmektedir. Summa inşaat kurulduğu yıldan beri uluslararası alanda mühendislik, yatırım ve inşaat müteahhitliği yapmaktadır. Summa, çeşitli ülkelerde son teknolojisi ve sektörde edindiği tecrübe ile başarılı inşaat projeleri gerçekleştirmiştir. Summa inşaat kaliteye oldukça önem vermektedir ve aldığı projeleri kaliteli bir şekilde tamamlayıp teslim etmektedir.

Kaliteye önem veren inşaat şirketi bu kalitesini sürdürebilmek için başarılı personellere ihtiyaç duymaktadır. Uzun yıllardır inşaat sektöründe faaliyetlerine devam eden Summa inşaat şirketinde sizde personel olarak çalışmak istiyorsanız hemen iş başvurusu yapabilirsiniz.

Summa inşaat personel alımı iş başvurusu yapmak için buradan faydalanabilirsiniz.


2 yorum:

  1. İyi gunler 24 yasindayim ankara keciorende ikamet ediyorum ankarada isiniz varsa orda sizle calismak istiyorum 05070305259 tecrubem var insaat isinden anlarim ck calistim isci olarak

    YanıtlaSil
  2. Sizle calismak istiyorum ankara keciorende ikamet ediyorum 24 yasindayim 05070305259

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.