TV8 İş Başvurusu Personel Alımı

TV8 televizyon kanalında sizde personel olarak çalışabilirsiniz. TV8 bir çok personel alımı gerçekleştirmektedir ve bu personel alımlarını kendi sitesinde yer alan insan kaynakları sayfasından yapmaktadır. TV8'e yaptığınız iş başvurusu insan kaynakları bölümü tarafından incelemeye alınır ve uygun bulunan kişilere geri dönüş sağlanır.
TV8, 1999 kurulmuştur ve MNG Medya Grubu bünyesinde faaliyetlerine başlamıştır. Başarılı televizyon kanalı 2013 yılında Acun Ilıcalı tarafından alınmıştır ve Acun Medya bünyesine dahil olmuştur. TV8 2013 senesinde bu yana yapılanma sürecindedir ve bir çok program kaldırılmış yerine yeni programlar gelmiştir. Televizyon kanalının Acun Medya'ya geçmesinden sonra eğlence ağırlıklı bir içerik olmuştur.

TV8 yapılanma sürecinin ardından başarılı bir televizyon kanalı olma yolunda ilerlemektedir. Sizde bu başarılı televizyon kanalında personel olarak çalışmak istiyorsanız aşağıda yer alan insan kaynakları mail adresinden yararlanabilirsiniz. TV8 iş başvurusu yanı sıra TV8 staj başvurusu yapabilirsiniz.

TV 8 iş başvurusu ve staj başvurusu için ik@tv8.com.tr mail adresine CV'nizi gönderebilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.