Vakıf Emeklilik İş Başvurusu 2015

Vakıf Emeklilik İş Başvurusu 2015

Vakıf Emeklilik şirketine iş başvurusu yapacak kişiler şirketin insan kaynakları sayfasından insan kaynakları politikalarını inceleyebilirler ve daha sonrasında ilgili birimlere iş başvurusu yapabilirler. Vakıf Emeklilik personel alımı yaparken kendi sitesinde yer alan insan kaynakları sayfasını kullanmaktadır buradan yaptığınız başvurular insan kaynakları departmanında çalışan personeller tarafından incelemeye alınır ve uygun bulunan kişilere geri dönüş sağlanır.

Vakıf Emeklilik, 1991 senesinde kurulmuştur daha sonra 2003 senesinde almış olduğu bireysel emeklilik lisansı ile bireysel emeklilik sisteminde faaliyet göstermeye hak kazanmıştır. Vakıf Emeklilik ülkemizin en bilindik hayat sigortası şirketlerinden birisidir. Vakıf Emeklilik şirketi ülkemizin en önemli bankalarından birisi olan Vakıfbank'ın iştiraklerinden sadece birisidir.

Vakıf Emeklilik şirketinin merkezi İstanbul'da bulunmaktadır ayrıca on üç bölgede müdürlükleri bulunmaktadır. Direk satış ekibi ve acenteleri ile müşterilerinin hizmetlerini en iyi şekilde karşılamaya devam etmektedir. Bireysel emeklilik ve hayat sigortası alanlarının öncüsü olan Vakıf Emeklilik'e iş başvurusu yapmak için buradan yararlanabilirsiniz. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.