Vay Arkadaş Yarışması Başvuru Formu

Yakında Star TV ekranlarında başlayacak olan Vay Arkadaş isimli yarışma programına sizlerde katılmak istiyorsanız sayfamızdan Vay Arkadaş başvuru formuna ulaşabilir ve detaylı bir şekilde doldurabilirsiniz. Vay Arkadaş yarışması başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir çünkü yarışmaya uygun bulunursanız sizlere orada verdiğiniz bilgiler ile geri dönüş yapılacaktır.

Yaz aylarının yaklaşması ile bir çok çeşitli yarışma programı başlamaktadır bu yarışmalardan birisida Star TV Vay Arkadaş yarışmasıdır. Sizlerde kendinize güveniyorsanız ben bu yarışmada yarışırım diyorsanız hemen başvuru formu doldurabilirsiniz. Şuan için yarışmanın içeriği net olarak belli değildir ilerleyen günlerde yarışma hakkında net bilgiler gelecektir diye düşünmekteyiz. Vay Arkadaş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.