Yunusemre Belediyesi İş Başvurusu

Manisa'nın ilçesi olan Yunusemre'nin belediyesi bu senede geçici, sözleşmeli ve daimi personel işçi alımları yapmaktadır.  Yunusemre belediyesinde sizde işçi personel olarak işe başlamak istiyorsanız belediyenin resmi internet sitesinde yer alan duyurular kısmını takip etmeniz gerekmektedir. Yunusemre Belediyesi sık sık olmasada personel ihtiyacı oldukça resmi internet adresinden personel işçi alımı ilanları yayınlamaktadır. Bu duyurular kısmından yayınlanan Yunusemre personel alımı ilanlarınaiş başvurusu yaparak bir iş sahibi olma şansını yakalayabilirsiniz.
Eğer Yunusemre Belediyesinin resmi internet sitesinde işçi alımı ilanı bulamıyorsanız o zaman işkur sitesinde yer alan güncel iş ilanlarını takip etmeniz gerekmektedir. Yunusemre Belediyesi personel alımı yaparken Kpss puanlarına göre alım yapmaktadır bu nedenle ilanda belirtilen Kpss sınavına girmiş olmanız ve yine belirtilen puanı almış olmanız gerekmektedir. Eğer ilanda belirtilen şartlar size uyuyorsa ilgili birimlere iş başvurusu yapabilirsiniz. Yunusemre Belediyesinin misyonu kentte yaşayan kişilerin yaşam kalitesini arttırmak ve Yunusemre ilçesinde yaşayan herkesin ihtiyaçlarını karşılayarak örnek bir ilçe belediyesi olmaktır.

Yunusemre Belediyesi iş başvurusu için buradan yararlanabilirsiniz.

Akmescit Mah. İzmir Cad. No:311 Yunusemre/MANİSA
Tel:+90 (236) 502 20 25 Fax:+90 (236) 502 20 21
E-Mail: info@yunusemre.bel.trHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.