Beşiktaş Belediyesi İş Başvuru Formu

Beşiktaş Belediyesi her yıl geçici, daimi ve sözleşmeli personel alımı yapmaktadır. İstanbul'un ilçeleri arasında en büyük belediyeye sahip olan Beşiktaş ilçesinin belediyesinde sizlerde işçi personel olarak çalışabilirsiniz. Beşiktaş Belediyesinde çalışmak istiyorsanız resmi internet sitesinde yer alan duyurular kısmını takip edebilir ya da iletişim adreslerinden iş başvurusu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Beşiktaş Belediyesi personel alımı ilanlarını iskur ya da kendi sitesinin duyuru kısmından gerçekleştirmektedir. İşkur gibi aracı ilan sitelerinden Beşiktaş Belediyesinin ya da diğer belediyelerin iş ilanlarını güncel olarak takip edebilirsiniz. Beşiktaş Belediyesi işçi alımı yaparken adaylardan Kpss puanı istemektedir bu nedenle Kamu Seçme ve Yerleştirme Sınavına girmiş olmanız ve bu sınavdan ilanda istenilen puanı almış olmanız gerekmektedir.
Beşiktaş Belediyesi iş başvurusu ilanında bulunan şartlar size uyuyorsa ve puanınız da tutuyorsa hemen Beşiktaş Belediyesi iş başvuru formu doldurabilir ve belediyede kadrolu, sözleşmeli ya da daimi işçi olarak çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Beşiktaş Belediyesi Levent Hizmet Binası
Adres: Aytar Caddesi Başlık Sokak No:1 Nispetiye/Levent - İstanbul
Telefon: (0212) 319 42 421 yorum:

  1. Merhaba ben üniversite mezunuyum yüksek lisans yaptım işe ihtiyacım var saygılar 05557358563

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.