Beylikdüzü Belediyesi İş Başvuru Formu

Beylikdüzü, İstanbul'un ilçelerinden birisidir ve ilçe belediyeleri arasından büyük sayılabilecek bir belediye'ye sahiptir. Beylikdüzü Belediyesi her sene daimi, geçici ve sözleşmeli personel eleman alımları gerçekleştirmektedir. İlçe belediyeleri arasında en büyük olan Beylikdüzü Belediyesinde sizde işçi eleman olarak çalışmak istiyorsanız Beylikdüzü belediyesinin resmi internet sitesindeki duyurular kısmını incelemeniz ya da iskur.gov.tr adresinden güncel belediye ilanlarını takip etmeniz gerekiyor. Beylikdüzü Belediyesi personel ihtiyacı oldukça duyurular kısmından personel alımı ilanlarını yayınlamaktadır. Beylikdüzü Belediyesinin yayınladığı personel alımı ilanlarına iş başvurusu yaparak iş sahibi olma imkanına sahip olabilirsiniz.

Beylikdüzü Belediyesinin internet sayfasından belediye personel alımı ilanlarını bulamıyorsanız iskur.gov.tr üzerinden güncel yayınlanan belediye işçi alımı ilanlarını inceleyebilirsiniz. Tüm belediyeler gibi Beylikdüzü Belediyesi de personel alımı yaparken Kpss puanlarına göre alım yapmaktadır. Bu nedenle ilanda belirtilen Kpss sınav türüne girmiş olmanız gerekiyor ve ayrıca belirtilen puanı da almış olmalısınız. Beylikdüzü Belediyesi iş başvurusu ilanında belirtilen şartlar size uyuyorsa hemen iş başvurusu yapabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz.

Beylikdüzü Belediye Başkanlığı
Adres: Büyükşehir Mahallesi Enver Adakan Caddesi No 2 Beylikdüzü / İstanbul
Telefon : 0 212 866 70 00
Fax : 0 212 873 01 14Beylikdüzü Belediye Başkanlığı


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.