Canbebe İş Başvurusu

Canbebe şirketinde çalışmak isteyen kişilerden birisiyseniz hemen konumuzdan Canbebe iş başvurusu detaylarını inceleyebilir ve Canbebe insan kaynakları sayfasından iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Canbebe'ye yaptığınız iş başvuruları şirketin insan kaynakları bölümü tarafından incelenir ve bu detaylı incelemenin ardından iş görüşmesine çağrılırsınız.

Canbebe, 1990 yılında bebeklerin sağlığı slogonıyla üretimlerine başlamıştır. Canbebe şirketi Astel Kağıt şirketinin bünyesinde faaliyetlerine devam eden bebek bezi üreten firmalardan birisidir. Canbebe bebek bezi sektörünün ilklerinden birisi olduğu için sektörün lider ve öncü firmalarından birisidir. Şirket gelişmeye devam ettikçe bebek bezi dışında bebek kozmetik ürünleri ve ıslak temizlik havlusu üretimlerine başlamıştır.

Canbebe bebek bezi üretimlerinden kazandığı tecrübeye güvenerek Canlady markasını kurmuştur ve bayanlarımız için ped üretimlerine de başlamıştır. Yine başarılı olunca yetişkin hasta bezi pazarına girmiştir ve Canped markasının reklamlarını yapmaya başlamıştır. Canbebe şirketi neredeyse her sene gelişmeye devam etmiş ve kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi şekilde araştırma ve geliştirme çalışmalarını sürdürmüştür. Büyümeye devam eden Canbebe ve diğer şirketlerinde çalışmak istiyorsanız hemen buradan Canbebe iş başvurusu yapabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.