Çine Belediyesi İş Başvurusu

Çine, Aydın'ın ilçelerinden birisidir ve ilçe belediyeleri arasından büyük sayılabilecek bir belediye'ye sahiptir. Çine Belediyesi her sene daimi, geçici ve sözleşmeli personel eleman alımları gerçekleştirmektedir. İlçe belediyeleri arasında en büyük olan Çine Belediyesinde sizde işçi eleman olarak çalışmak istiyorsanız 

Çine belediyesinin resmi internet sitesindeki duyurular kısmını incelemeniz ya da iskur.gov.tr adresinden güncel belediye ilanlarını takip etmeniz gerekiyor. Çine Belediyesi personel ihtiyacı oldukça duyurular kısmından personel alımı ilanlarını yayınlamaktadır. Çine Belediyesinin yayınladığı personel alımı ilanlarına iş başvurusu yaparak iş sahibi olma imkanına sahip olabilirsiniz.

Çine Belediyesinin internet sayfasından belediye personel alımı ilanlarını bulamıyorsanız iskur.gov.tr üzerinden güncel yayınlanan belediye işçi alımı ilanlarını inceleyebilirsiniz. Tüm belediyeler gibi Çine Belediyesi de personel alımı yaparken Kpss puanlarına göre alım yapmaktadır. Bu nedenle ilanda belirtilen Kpss sınav türüne girmiş olmanız gerekiyor ve ayrıca belirtilen puanı da almış olmalısınız. Çine Belediyesi iş başvurusu ilanında belirtilen şartlar size uyuyorsa hemen iş başvurusu yapabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz.

Adres: Hükümet Meydanı Hamidabat M. No:192 Çine/AYDIN
Telefon: +90 256 711 60 28
Mail: iletisim@cine.bel.tr


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.