Cola Turka İş Başvuru Formu

Gazlı içeçek sektöründe faaliyetlerini sürdüren Cola Turka şirketinde sizlerde personel eleman olarak işe başlayabilirsiniz. Cola Turka çeşitli alanlarda personel alımı yapmaktadır ve bu personel alımlarını kendi sitesinde yer alan insan kaynakları, iş başvuru formu sayfasından gerçekleştirmektedir. Cola Turka'da çalışmak istiyorsanız hemen iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Cola Turka, 2003 senesinde kurulmuştur ve ilk üretimine bu yılda başlamıştır. Türkiye'nin bilindik gazlı içecek markası Cola Turka, Yıldız Holding bünyesinde barınmakta ve faaliyetlerine bağlı olduğu holding'in çatısı altında sürdürmektedir. Cola Turka sektöre giriş yapmadan önce sektörün liderleri Pepsi ve Coca Cola firmasıydı ancak sektöre girdikten kısa süre sonra sektörde ikinciliğe yükselerek isminden söz ettirmeyi başardı.

Cola Turka içecek şirketi her zaman yenilikçi olmuş ve teknolojiye ayak uydurmuştur böylece sektörde başarılı bir şekilde ilerleme şansını yakalamıştır. Cola Turka üretmiş olduğu ürünlerinde kaliteye önem vermekte böylece müşteri memnuniyetini de üst seviyelere çıkartmayı hedeflemektedir. Gazlı içecek şirketi sektörün liderleri arasında yer almaktadır sizlerde sürekli gelişen, çalışanlarına önem ve saygı gösteren içecek firmasında çalışmak istiyorsanız vereceğimiz insan kaynakları sayfasından iş başvurusu yapabilirsiniz.

Cola Turka şirketine iş başvurusu için buradan insan kaynakları sayfasına ulaşabilirsiniz. Cola Turka staj başvurusu yapmak istiyorsanız yine aynı adresten staj başvurusu yapabilir ve zorunlu staj eğitiminizi bu başarılı şirkette tamamlayabilirsiniz.1 yorum:

 1. ad soyad : Hüseyin YILDIRIMCAN
  doğum yeri : mersin/ akdeniz
  doğum tarihi : 01/01/1985
  öğrenim durumu : lise mevzunu 2004-2005 ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
  medeni hali : evli
  askerik : 2008 de terhis
  ehliyet : A2+B
  iş tecrübeleri : SOLİ CENTER AVM de özel güvenlik .
  KIBRIS LEFKOŞA NIKE MAĞAZASINDA SATIŞ PERSONELİ 3,5 YIL
  FORUM AVM STEVE MADDEN SATIŞ PERSONELİ 4.yılımdayım ve hala çalışmaktayım.
  yabancı dil : orta düzeyde
  e mail : kamer.fatos@gmail.com
  tel : 05426997792
  adres : kültür mahallesi cengiz topel caddesi 4303 sokak erdil apt 2/7 MERSİN/ AKDENİZ
  ÇAMLIBEL
  sizinle çalışmak isterim

  YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.