Domestos İş Başvurusu

Domestos şirketi bilindik temizlik ürünleri satan firmalardan birisidir ve her sene bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımı yapmaktadır. Domestos iş başvuru formu doldurmak için yapmanız gereken Unilever şirketinin kariyer sayfasına giderek açık iş ilanlarını incelemeniz ve daha sonrasında Domestos iş başvurusu yapmanız olacaktır. Domestos şirketi Unilever çatısı altında faaliyetlerine devam ettiği için iş başvurularınızı Unilever insan kaynakları sayfasından yapmanız gerekmektedir.

Domestos, 1999 yılında Türkiye pazarına giriş yapmış ve Türkiye'de bulunan evlere %100 hijyen getirmek için çalışmalarını en iyi şekilde sürdürmüştür. Domestos çamaşır suyunu kendine özgü etkili formülü ile üretmekte ve tüketicilerin hizmetine sunmaktadır. Domestos şirketinin ürettiği çamaşır suyu ultra yoğun olarak hazırlanmaktadır ve böylece mikropları daha kolay, etkili olarak temizlemesi amaçlanmıştır.
Domestos ilk yıllarda sadece çamaşır suyu üretiyordu ancak ilerleyen senelerde temizlik spreyi, yüzey temizleyici ve kreç sökücü gibi daha saymadığımız ürünleri tüketicilerin hizmetine sunmuştur. Her geçen gün gelişen ve büyüyen Domestos şirketinde sizde çalışmak istiyorsanız Domestos insan kaynakları sayfasına buradan ulaşarak iş başvuru formu  doldurabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.