Elidor İş Başvuru Formu

Dünyaca ünlü şampuan markası Elidor çeşitli alanlarda personel alımı gerçekleştirecektir. Elidoır şampuan ve şaç bakım ürünleri üretmektedir ve personel alımlarını bağlı olduğu Unilever şirketinin insan kaynakları sayfasından gerçekleştirmektedir. Bu nedenle Elidor iş başvurusu yapmak için Unilever insan kaynakları sayfasına ulaşmanız ve iş başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Elidor, 1973 senesinde ilk olarak şampuan üretimlerine başlamış ve Türk kadınıyla ilk kez buluşmuştur. Elidor üretmiş olduğu ürünleri sürekli geliştirmiş ve bayanların saç bakımlarında ki sağlığına önem verecek ürünler geliştirmiştir. Elidor şirketi Türkiye pazarına açıldıktan kısa bir süre sonra büyümüş ve yakından takip ettiği teknoloji ayrıca yenilikçi yapısı ile gücüne güç katmıştır.
Elidor son zamanlarda reklam filmlerine oldukça önem vermekte ve ünlü kişilerle çalışmaktadır. Reklam filmleri ile markanın bilinirliğini arttırmakta ve tüketicilerin hafızasında yer edinmeye, kendisini unutturmamaya çalışmaktadır. Sizlerde dünyanın en büyük saç bakım ve şampuan üreticisinde personel olarak çalışmak istiyorsanız buradan Elidor'a iş başvurusu yapabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.