Eyvah Düşüyorum Mehmet Ali Erbil Başvuru Formu

Star TV ekranlarında önceden yayınlanan Eyvah Düşüyorum tekrardan başlıyor. Star TV ekranlarında her Cuma yayınlanacak olan Eyvah Düşüyorum yarışmasının yeni sunucusu ise Mehmet Ali Erbil oluyor. Zevkli ve eğlenceli programın eski sunucusu Eser Yenenlerdi ve oldukça tutulmuş bir programdı zamansız bittiği için Eyvah Düşüyorum izleyicileri büyük bir tepki göstermişlerdi ve beklenen an geldi.

Eycah Düşüyorum isimli eğlenceli bilgi yarışmasına sizlerde katılmak istiyorsanız Eyvah Düşüyorum isimli siteden katılım formuna ulaşabilir ve doğru bilgiler, eksiksiz bilgiler ile başvuru formunu doldurabilirsiniz. Eyvah Düşüyorum isimli programın içeriği ise bir yarışmacı tam 10 yarışmacıya karşı yarışmaktadır ve bu bir yarışmacı tüm kişileri alt etmeye çalışmaktadır. Eğer 10 kişi arasından birisi ana yarışmacının tüm joker haklarını bitirir ve düşürmeyi başarırsa o ana yarışmacının kazandığı parayı almaya hak kazanacaktır.
Sizlerde bilginize güveniyor ve Mehmet Ali Erbil gibi eğlenceli bir sunucunun karşısında yarışmak istiyorsanız hemen Eyvah Düşüyorum başvuru formunu doldurabilir ve yarışmaya katılma şansını yakalayabilirsiniz. Eycah Düşüyorum isimli yarışmaya başvurmak için tek yapmanız gereken buradan başvuru formuna ulaşmak ve detaylıca bilgilerinizi eklemek olacaktır. Yarışmaya uygun bulunursanız sizlere geri dönüş sağlanacaktır. Herkeze şimdiden başarılar..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.