Faruk Güllüoğlu Bayilik Başvurusu

Faruk Güllüoğlu yeni bayilikler vermeye hazırlanıyor. Aklınızda yeni bir iş kurmak var ise ve bu iş tatlıcı dükkanı açmak ise Faruk Güllüoğlu şirketinin verdiği Franchise yani bayilikleri değerlendirmek olacaktır. Son zamanlarda popüler olan Faruk Güllüoğlu bir çok girişimcinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Faruk Güllüoğlu tatlı şirketi bir çok bölgeye bayilikler verecektir sizlerde Faruk Güllüoğlu'nun verdiği bayilik imkanından yararlanmak istiyorsanız hemen ilgili franshile sayfasından Faruk Güllüoğlu bayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Faruk Güllüoğlu 1871 senesinde kurulmuştur ve sürekli, günden güne büyüyerek günümüze kadar gelebilmeyi başarmıştır. Faruk Güllüoğlu şirketi ilk olarak İstanbul'da ismini duyurmak ve bilindik bir marka haline gelmeyi amaç edinmiştir. Bu amacına ulaşmış ve yeni bölgelere de açılmayı hedeflemiştir.
Faruk Güllüoğlu şirketinin büyümesindeki en önemli etken ise kalite ve çeşitli bölgelerde vermiş olduğu bayiliklerdir. Verdiği bayilikler ile ismini herkese duyuran Faruk Güllüoğlu başarıyı yakalamış ve bilindik, güvenilir bir marka haline gelmiştir. Faruk Güllüoğlu şirketinin bayisi olmak istiyorsanız buradan bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Faruk Güllüoğlu iletişim bilgileri;
Yenibosna Kuleli Mevkii E-5 Yanyol No:40 Şirinevler
Bahçelievler/İstanbul
0212 451 48 00Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.