Fruko İş Başvuru Formu

Dünya markası haline gelmiş Fruko Gazoz şirketinde sizlerde personel eleman olarak çalışma şansını yakalayabilirsiniz. Fruko markası Pepsico şirketinin çatısı altında faaliyetlerini yürüttüğü için Fruko iş başvurusu yaparken Pepsico insan kaynakları sayfasından açık iş pozisyonlarını inceleyebilir ve Fruko iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Fruko şirketine yaptığınız iş başvurusu insan kaynakları departmanı tarafından incelemeye alınır ve işe alım süreci başlar.

Fruko, 1967 senesinde Tamek Gıda tarafından kurulmuş ve üretimlerine başlamıştır. Fruko şirketi 2002 senesine kadar Tamek Gıda şirketi bünyesinde faaliyetlerine devam etmiş daha sonrasında Pepsico markasına devredilmiştir. Bu devir işlemlerinden sonra Fruko Gazoz üretim formülünü değiştirmeden üretimlerine devam etmiştir. Fruko Gazoz'u rakiplerinden ayıran en önemli özelliği ise oldukça farklı bir aromaya sahip olmasıdır bu farklı aroma ile üretilen Fruko, rakipleriyle rekabet edebilmektedir.
Fruko Gazoz şirketi 40 yıldan fazla süredir müşterilerine kaliteli ve lezzetli gazoz tadını sunuyor. Fruko'nun dillerden düşmeyen ve bir çok programda ismi geçen ilginç, güzel sloganı ise on yüz bin milyon balaoncuk'dur. Fruko şirketi ilk olarak sadece gazoz üretimleri gerçekleştirmekteydi ancak daha sonralarda ürün yelpazasini genişletmek amacı ile Fruko Portakal isimli ürününü piyasaya sürmüştür ve bu yeni ürün oldukça beğenilmiştir. Başarılı gazoz, içecek firmasına sizde hemen iş başvurusu yapabilir ve tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Fruko iş başvurusu için buradan yararlanabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.