Hacı Kamil Tire Köftecisi Bayilik Başvurusu

Hacı Kamil Tire Köftecisi yeni bayilikler vermek için kolları sıvadı. Şirketin yeni bayilik vermesinin sebebi ise artan tüketici talebi olmuştur. Lezzetli köftelerini sağlıklı ve güvenilir bir şekilde tüketicilerine, müşterilerine sunan Hacı Kamil Tire, bu lezzetli köfteleri herkesin tatmasını istemektedir. Köftelerin lezzetini arttıran ise hakiki tereyağı ve koyun yoğurdu ile servis edilmesidir. Bu vazgeçilmez lezzetleri herkesin tatması için yeni bayilikler vermeye hazırlanan şirketin sizde bayisi olabilirsiniz. 


Tire Köftecisi aynı zamanda ilçede yetişen karadut ile lezzetli reçel yaparak satışını gerçekleştirmektedir. Sizlerde müşterilerinize lezzetli menüler sunmak istiyorsanız Hacı Kamil Tire Köftecisine bayilik başvurusu yaparak yeni bir iş kurabilirsiniz. Tire Köftecisinden bayilik almak istiyorsanız gerekli bilgiler ve aranan şartlar aşağıda belirtilmiştir.


Marka: Hacı Kamil Tire Köftecisi
Sektör: Gıda (Restoran)
Kuruluş Yılı: 1965
Merkez: Tire – İzmir

Min. Toplam Maliyet: 50.000 TL
Hacı Kamil Tire Köftecisi’nin Bayilik Anlaşması ile Verdiği Destekler
- Pazarlama
- Eğitim
Web sitesi: tirekofte.comHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.