İski İş Başvurusu

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi yani kısa adıysa İSKİ her sene bünyesinde çalıştırmak üzere personel eleman alımları gerçekleştirmektedir. İski'de sizlerde personel işçi olarak çalışabilirsiniz tek yapmanız gereken İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi yani iski.gov.tr adresinde yer alan insan kaynakları sayfasındaki iş ilanlarını incelemeniz olacaktır.  İski'ye yapacağınız iş başvurusu insan kaynakları departmanı tarafından detaylı incelemeye alınmaktadır daha sonra yapılan incelemeler sonrasında uygun bulunan kişilere geri dönüş yapılmaktadır.

İski insan kaynakları departmanı uygun bulduğu kişileri iş görüşmesine çağırabilmekte ve yine burada uygun bulunursanız işe alım süreci başlamaktadır. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi 1981 senesinde kurulmuştur ve kurulduktan tam 3 yıl sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesinin çatısı altına girmiştir.

İski'nin görevleri ise şöyledir;
- Bulunan Su havzalarını korumak
- Dereleri ıslah etmek
- Halka içme suyu temin etmek
- Atık suları toplayıp arıtmak ve uzaklaştırmak
İstanbul'da bulunan arıtma tesisleri ise; İkitelli içmesuyu arıtma tesisi, Elmalı içmesuyu arıtma tesisi, Ömerli içmesuyu arıtma tesisi, Kağıthane içmesuyu arıtma ve Büyükçekmece içme suyu arıtma tesisleri bulunmaktadır. Sizlerde İski'de çalışmak istiyorsanız hemen buradan İski iş başvuru formu doldurabilir ve işe başlayabilirsiniz.

İski iş başvurusunun yanı sıra staj başvurusu yapabilirsiniz. İski'de staj yapmak istiyorsanız buradan faydalanabilir ve İski staj başvuru
formuna ulaşabilirsiniz.

İski iletişim bilgileri;
Adres: Güzeltepe Mahallesi Alibey Caddesi No:7 34060 Eyüp/İSTANBUL
Tel: 0212 321 00 00 - 0212 301 20 00
Faks: 0212 321 77 191 yorum:

  1. Merhaba ben üniversite mezunuyum yüksek lisans yaptım işe ihtiyacım var saygılar 05557358563

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.