İstikbal Mobilya Bayilik Başvurusu

Türkiye'nin öncü mobilya şirketlerinden birisi olan İstikbal Mobilya çeşitli bölgelerde bayilikler vermeye hazırlanıyor. İstikbal Mobilya'nın bayisi olmak ve yeni bir iş sahibi olmak istiyorsanız hemen İstikbal Franchise bayilik şartlarını inceleyebilir daha sonrasında bayilik başvurusu yapabilirsiniz. İstikbal bayilik başvuru formu doldurduktan sonra ilgili personeller tarafından incelendikten sonra sizlere geri dönüş yapılacaktır.

İstikbal Mobilya, ülkemizin güvenilir ve kaliteli mobilya üreten, satışını gerçekleştiren şirketlerden birisidir. İstikbal'in kurulduğu günden bu yana sürekli büyümesinin ardından yatan en önemli unsur ise çeşitli bölgelere verdiği bayiliklerdir. Bu vermiş olduğu bayilikler ile mobilya markasının bilinirliğini arttırmış ve bir çok kişi iş olanağı sunmuştur.
İstikbal Mobilya bayilikleri kendi sitesinde yer alan franchise sayfasından gerçekleştirmektedir. Bu sayfada yer alan bayilik başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Eğer bayilik vermeye uygun bulunursanız sizlere vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinden geri dönüş yapacaklardır. İstikbal Mobilya bayilik başvurusu yapmak için buradan yararlanabilirsiniz.

İstikbal Mobilya iletişim bilgileri;
ADRES
İstikbal Müşteri Hizmetleri
Organize Sanayi Bölgesi 43.Cadde No: 37/B 38070
Melikgazi Kayseri / TÜRKİYE
444 33 44
istikbal.com.trHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.