Jimmy Joker İş Başvurusu

Jimmy Joker şirketinde sizlerde personel işçi olarak çalışabilirsiniz. Jimmy Joker personel alımı yaparken kendi sitesinde yer alan iş başvuru formunu kullanmaktadır. Jimmy Joker'e yaptığınız iş başvurusu şirketin insan kaynakları departmanı tarafından incelemeye alınmaktadır daha sonra uygun bulunan kişilere geri dönüş yapılır, iş görüşmesine çağrıldıktan sonra işe alım süreci başlamış olur.

Jimmy Joker şirketi 2007 senesinde kurulmuş ve kalitesi sebebiyle kısa sürede büyümüştür. Jimmy Joker'in bu kadar kısa sürede büyümesindeki en önemli unsurlardan biriside kaliteli hizmet, şık dekorasyonu ve geniş menüsüdür. Jimmy Joker şirketi çeşitli içecekleri ve kaliteli et yemekleri ile müşterilerinin hizmetine en iyi şekilde cevap vermektedir.
Jimmy Joker'in bu başarısının bir diğer unsuru ise rakiplerinden oldukça farklı bir konsepte hizmetlerini sürdürüyor olmasıdır. Böylece kaliteli bir şirkette sizlerde çalışmak istiyorsanız hemen buradan Jimmy Joker insan kaynakları sayfasından iş başvurusu yapabilirsiniz. Jimmy Joker iş başvurusu yanı sıra bayilikler vermeye de başlamıştır. Jimmy Joker bayilik başvurusu yapmak için iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Jimmy Joker iletişim bilgileri;
Varyap Meridian Sit. C Blok
No: 63 Batı Ataşehir İstanbul
Tel : 0 216 550 33 50
Mobil : 0 533 769 98 52
Fax : 0 216 410 2 411
info@jimmyjoker.comHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.